Uk
Залишити заявку

ЗАХИСТ ВІД КРИМІНАЛЬНОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ

Послуги адвоката у кримінальних справах

– з багаторічним стажем роботи в прокуратурі – це вагомий аргумент на користь того, хто захищається.

Можливість передбачати наперед дії слідчих дозволяє працювати на випередження. 

Статистика говорить сама за себе:

 • 30% справ, які веде наш юрист по кримінальним справам, не потрапляють до суду;
 • 89% справ закінчуються повним виправданням нашого клієнта.

Допомога адвоката у кримінальних справах включає

♦ Представництво клієнта в суді і на досудових процесах

♦ Підготовка документів (клопотання, заяви, скарги, заперечення) для судових і правоохоронних інстанцій

♦ Збір доказів у справі, опитування свідків, перевірка показань

♦ Ретельний аналіз матеріалів і розробка ефективної стратегії захисту

♦ Комунікація з правоохоронними органами

Юристи Grandliga проводять глибокий аналіз інформації по кожній справі, максимально залучаючись до вирішення завдань клієнта.

Якщо Вам прийшла позовна заява, запрошення на бесіду до слідчого або вимога від податкової – без зволікання звертайтеся за консультацією кримінального адвоката.

Залишити заявку

Рання консультація по кримінальних справах допомагає уникнути необережних висловлювань в ході слідства або суду.
А значить - збільшує ймовірність успішного результату справи.

Наші переваги

Грамотні фахівці зі знанням справи. Володіючи досвідом роботи в правоохоронних органах, наші юристи завжди на крок попереду співробітників прокуратури.

Захист інтересів клієнта на максимум. Адвокат по кримінальним справам Grandliga на сторожі прав клієнта 24/7. Ми супроводжуємо Вас на всіх етапах і в судах всіх інстанцій, перешкоджаючи можливому тиску правоохоронних органів.

Надаємо консультацію та допомогу адвоката у кримінальних справах в Україні і за кордоном. Працюємо з фізичними і юридичними особами.

Спектр наших послуг включає також оцінку ризиків кримінального переслідування, опрацювання правової позиції клієнта, супровід і захист адвоката при проведенні обшуку і виїмки.

Мета адвокатів у кримінальних справах в Києві Grandliga - захист законних прав клієнта у справі будь-якої складності.

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  Захист від кримінального переслідування – юридична послуга, яка полягає в зборі та обґрунтуванні доказів, що підтверджують невинність об’єкта кримінального переслідування. Основна мета адвоката у кримінальних справах Grandliga: захистити інтереси і права клієнта незалежно від його процесуального статусу.

  Юридична консультація по кримінальних справах надається підозрюваним, обвинуваченим, підсудним і потерпілим в кримінальному судочинстві.

  Наші адвокати здійснюють захист на різних стадіях справи:

  • Досудовому розслідуванні. Дана стадія є найбільш важливою, оскільки саме на ній відбувається розробка стратегії захисту або нападу, збір доказів та інформації. Тому послуги адвоката на початку досудової стадії можуть мати вирішальне значення для клієнта.
  • Судовому розгляді. На даній стадії роль адвоката полягає в здійсненні ряду процесуальний дій, спрямованих на спонукання суду засумніватися в доводах опонента і навпаки переконати в своїй позиції і підвести суд до потрібного для клієнта рішення.
  • Виконанні вироку або іншого рішення суду. На даній стадії адвокат у кримінальних справах допомагає врегулювати питання про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання, амністії, помилування.

  Ми професійно забезпечуємо дотримання прав у кримінальному судочинстві, готуємо документи для різних клопотань і захищаємо інтереси наших клієнтів.