Uk
Залишити заявку

Захист інтересів в суді

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ

– це сукупність структурованих процесуальних дій, спрямованих на врегулювання спорів, що виникли з різних галузей повсякденного життя, комерційної діяльності та нестандартних подій.

За плечима адвокатів нашої компанії є значний досвід судової практики по різних категоріях справ, в тому числі з іноземним елементом. У свою чергу, це дозволяє моментально орієнтуватися в різних ситуаціях, підбирати оптимальні варіанти стратегій захисту в суді, і використовувати в інтересах клієнта виявлені нами прогалини в законодавстві при дотриманні норм процесуального права.

ЩО МИ РОБИМО

Послуга нашого представництва в суді включає:

♦ Докладний аналіз матеріалів справи з подальшою розробкою вашої правової позиції.

♦ Допомога у формуванні доказової бази та вибір способів захисту у справі.

♦ Підготовку необхідних матеріалів, процесуальних документів до судового процесу.

♦ Активну участь в процесах, спрямовану на своєчасне і ефективне врегулювання спору з максимальним відстоюванням ваших прав.

Ведення судових справ – це безперервна юридична практика нашої фірми, яка дозволяє надати ефективне представництво ваших інтересів в суді в повній відповідності з чинним законодавством.

Щоб судове рішення мало для вас позитивний результат, важливо довірити ведення справи висококваліфікованим фахівцям, що мають знання і практику в судочинстві.

Залишити заявку

GRANDLIGA - КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЯКІ МАЮТЬ ДОСВІД УСПІШНОГО ВИРІШЕННЯ СУДОВИХ СПОРІВ, А ТАКОЖ відстоювання прав КЛІЄНТІВ.

Наші переваги

ОПЕРАТИВНІСТЬ. Ми аналізуємо наявні дані і розробляємо способи врегулювання проблеми в найкоротші терміни.

Можливість отримання «СУДОВОГО КЕШБЕКА». Опція полягає в наступному поверненні з опонента від 30 до 100% сплаченого нам гонорару в разі виграшу справи.

КОЛЕГІАЛЬНІСТЬ. Для ефективного юридичного представництва в судах ми залучаємо до вивчення матеріалів справи професіоналів з різних правових областей.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД до кожного клієнта. Ми обов'язково враховуємо всі побажання і зауваження клієнта на кожному етапі ведення справи.

Можливість представництва в судах не тільки України, а й інших країн. Наша фірма конкурентний гравець на міжнародному рівні і може надавати дану послугу більш, ніж в 40 країнах світу.

В НАШІЙ КОМАНДІ Є ЮРИСТИ, які спеціалізуються в різних ПРАВОВИХ ГАЛУЗЯХ.

ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ, ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЙТЕ ВСІ НЕОБХІДНІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ.

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  Захист прав та інтересів в судових спорах

  Щоб вирішити судовий спір на свою користь, необхідно досить багато часу приділити обмірковуванню стратегії справи або концепції захисту, виходячи з цього, розробити процесуальні документи з урахуванням судової практики вищих судів і всіх правових тонкощів. Як показує практика, від того, як обгрунтовані доводи і підібрана доказового база, залежить позитивний результат розгляду справи.

  У зв’язку з цим, самостійний захист інтересів в судах або самостійна підготовка процесуальних документів «за шаблоном», може привести до того, що будуть втрачені деталі і нюанси, важливі для конкретної ситуації. І як наслідок – програш в судовій справі, який часто спричиняє за собою втрату грошей, репутації, активів або навіть всього бізнесу.

  Судове представництво від практикуючого адвоката, який щодня стикається з подібними питаннями, дозволяє йому застосувати відпрацьовані на практиці максимально ефективні варіанти захисту або нападу.

  Команда кваліфікованих адвокатів фірми Grandliga надасть вам допомогу у відстоюванні порушених прав або законних інтересів в суперечках будь-якої категорії складності. З нами ви досягнете бажаного результату.