Uk
Залишити заявку

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СІМЕЙНИХ СПОРАХ

АДВОКАТИ GRANDLIGA

– Ваш надійний тил в питаннях сімейного права. Ми супроводжуємо справи в Україні і за кордоном, в суді і поза судом, захищаємо громадян України та іноземців.

Виникла делікатна ситуація з шлюбних або сімейних питань?

Звертайтеся! Юристи з питань сімейного права Grandliga мають необхідну кваліфікацію і вагомий практичний досвід благополучного вирішення спорів, не доводячи справу до суду.КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА ПО сімейним справах НЕОБХІДНА В НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ:

♦ Складання шлюбного договору

♦ Питання щодо розірвання шлюбу

♦ Спори з питань опіки над дітьми, піклування, усиновлення, позбавлення, відновлення батьківських прав

♦ Визначення (визнання, оспорювання) батьківства

♦ Витребування аліментів на утримання дитини, його матері

♦ Оформлення або розділ майна членів сім’ї

♦ Насильство в сім’ї (буллінг, газлайтінг)

Багато питань у сімейному праві можуть бути вирішені в договірному порядку. Наші адвокати керуються принципом: найкраща справа – це та, яку вдалося вирішити безсудовим шляхом з максимальною вигодою для клієнта. Однак, якщо суд неминучий, сімейний юрист підкаже кращу тактику і найпереконливіші докази для суду, щоб засідання завершилося найкращим чином для нашого клієнта.

Ми підключаємося на будь-якому етапі справи, представляємо інтереси клієнта на переговорах без його безпосередньої участі, контролюємо виконання судових рішень.

Залишити заявку

БІЛЯ 70% СПРАВ, ВЕДЕННЯМ ЯКИХ ЗАЙМАЄТЬСЯ АДВОКАТ ПО сімейних спорах Grandliga, вирішуються БЕЗ судового розгляду.

Наші переваги

ДОСВІД ТА РЕПУТАЦІЯ. За час своєї практики, адвокати по сімейних справах Grandliga брали участь у великих процесах поділу майна, допомагали іноземним громадянам вирішити сімейні суперечки в Україні і на міжнародному рівні. Нам довіряють і радять своїм близьким і знайомим.

СІМЕЙНІ МЕДІАТОРИ. У нашій команді є адвокати зі статусом медіатора. Завдяки їм 70% справ вирішуються без суду. Медіатори - вправні переговорники. Вони допомагають налагодити взаєморозуміння між сторонами та укласти взаємовигідну угоду між родичами, колишніми дружинами, дітьми і батьками.

СТРУКТУРНИЙ ПІДХІД. Ми добре знайомі з особливостями роботи суддів, взаємодіємо з правоохоронними органами, службою опіки. З кожного питання з ніші сімейного права у нас вже є напрацьована схема. Також ми опрацьовуємо кожну справу індивідуально, пропонуючи клієнтові стратегію з найбільшою ймовірністю перемоги. Завжди намагаємося задіяти зв'язки нашої компанії.

ВИРІШЕННЯ МІЖНАРОДНИХ СІМЕЙНИХ СПОРІВ. Послуги сімейного адвоката доступні не тільки громадянам України, а й іноземцям, що вступили в шлюбні відносини з ними. Наші юристи в доскональності володіють знаннями сімейного та міжнародного законодавства, знайомі із законодавчою базою більшості країн. Ми беремо ведення справи будь-якої складності, особливо - суперечки, пов'язані з дітьми: витребування аліментів, встановлення графіка зустрічей, місця проживання дитини, отримання дозволу на виїзд.

ПРОФЕСІЙНА ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА ДОПОМОЖЕ УНИКНУТИ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ПРИ СПРОБАХ САМОСТІЙНО ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  Адвокат по сімейних справах Grandliga допоможе вирішити конфліктні ситуації.

  Неприємності в сім’ї – це важко. Виникають моральні і юридичні труднощі. Розірвання шлюбу тягне безліч проблем. Наприклад, розділ майна, виплата аліментів. Це найчастіші суперечки, розібратися з якими без допомоги юриста практично неможливо.

  Розподіл майна

  Згідно із законом, при розірванні шлюбу необхідно ділити порівну майно, яке було куплено на загальний бюджет. Діє правило рівності сторін. Щоб цього уникнути, потрібно звернутися до юриста. Адвокат з розлучень і розділу майна допоможе знайти і використати доступні виключення з правила рівності, після чого переконає суд винести вердикт на користь клієнта. Майно виключать зі списку спільно нажитого. Питання вирішиться максимально вигідно.

  Виплата аліментів

  При розірванні шлюбу одна зі сторін вимагає призначити сплату аліментів на дитину. Юрист зі шлюборозлучних процесів в Києві допоможе визначити оптимальну щомісячну суму виплат. При цьому буде враховуватися як прожитковий мінімум громадян, так і дохід. Питання вирішиться на користь клієнта. При необхідності адвокат доб’ється сплати аліментів через суд.

  Розірвання шлюбу

  Шлюборозлучний процес досить складний. Особливо при наявності спільних дітей до 18 років або майна. Адвокат по сімейних спорах вирішить і це питання. Спеціаліст повністю підготує всі документи і буде супроводжувати клієнта на протязі всього процесу розірвання шлюбу.

  Визначення місця проживання неповнолітніх дітей

  Під час шлюборозлучного процесу часто виникає проблема щодо місця проживання дитини, що не завжди виходить вирішити мирно. У такому випадку знадобиться допомога адвоката по сімейних справах. Юрист вислухає клієнта, потім підбере потрібні аргументи для суду.

  Сімейний адвокат Grandliga не тільки представляє інтереси клієнта в суді, але і надає консультацію з правових питань. Звертайтеся!