Uk
Залишити заявку

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИНАХ

Розробка договорів

– юристами Grandliga – гарантія безпеки. Ми враховуємо специфіку конкретного бізнесу, судову практику в частині дозволу договірних спорів, а також накопичений досвід і виявлення прогалини в законодавстві.

Від правильно складеного договору залежить надійність і процвітання бізнесу. Двозначне трактування, шаблонні формулювання, відсутність прописаного порядку дій в спірних ситуаціях – все це дозволяє виявити юридичну лазівку, здатну зіпсувати, все, що створювалося роками.


Послуга
з юридичного складання договорів включає:

♦ складання договорів, додаткових угод, додатків, в тому числі зовнішньоекономічних контрактів;

♦ аналітична експертиза договорів на предмет виявлення правових і податкових наслідків пунктів, що містяться в угоді;

♦ коригування вже укладених або запропонованих контрагентом проектів договорів.

♦ участь в переговорах з контрагентом з питань укладення угоди або узгодження положень договору;

♦ правовий аналіз контрагента незалежно від країни його перебування на предмет його надійності перед укладенням з ним договору.

Юристи нашої компанії надають послуги зі складання договорів будь-якої складності, як для конкретних обставин і умов, так і типові; договір, який містить в собі предмет як одного так і декількох договорів; договір, що містить вимоги валютного законодавства, а також із застосуванням умов договору до відносин, які виникли між сторонами до укладення угоди.

Ми готові підготувати договір в такій редакції, в якій він буде так само захищати права і інтереси обох сторін, або тільки інтереси нашого Клієнта.

Залишити заявку

Грамотне складання контракту допоможе зберегти бізнес від непередбачених ситуацій, судових і матеріальних втрат

Наші переваги

СУДОВА ПРАКТИКА. При розробці договорів враховуємо діючу судову практику і правові висновки Верховного суду, що дозволяє заздалегідь розуміти порядок розвитку можливого спору і відповідно прораховувати можливі правові ризики.

МІЖНАРОДНА КОМПЕТЕНЦІЯ. Складаємо зовнішньоекономічні договори і проводимо правовий аналіз контрактів з урахуванням міжнародних норм, вимог валютного законодавства та практики судового міжнародного стягнення боргів за невиконаними зобов'язаннями.

ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТА. Слід враховувати, що одна лише наявність грамотно підготовленого договору не завжди здатна захистити Ваш бізнес або Вас. Тому, перед початком процесу оформлення договірних відносин з новим контрагентом ми рекомендуємо виконати його перевірку на предмет надійності. Таку перевірку ми компетентні виконати щодо будь-якої юридичної особи, незалежно від країни її перебування.

КОЛОСАЛЬНИЙ ДОСВІД. За плечима співробітників нашої фірми величезний досвід розробки, аналізу та коригування різних договорів як для внутрішньодержавних контрагентів, для контрагентів з різних країн, для міжнародних компаній і організацій, так і для приватних осіб, в тому числі і для взаємин між співробітниками і їх роботодавцями.


Захищаємо Ваш бізнес без шаблонів, зі 100% віддачею.

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  Всі етапи складання та оформлення договорів виконуються юристами Grandliga відповідно зі знанням чинного законодавства і судової практики та звичаїв, з урахуванням випадків, які не регулюються на законодавчому рівні.

  Практика складання договору будь-якої складності вимагає юридичної грамотності, особливої ​​уважності, вироблених багаторічним практичним досвідом. Договір повинен конкретно викладати суть зобов’язань, які покладають на себе сторони. Слід уникати некоректних формулювань, трактування з подвійним змістом, не включати в нього інформацію, яка не є предметом угоди і не має до неї відношення. Важливо розуміти, що в разі виникнення розбіжностей за договором, кожна зі сторін буде трактувати умови договору виключно на свою користь. Тому, всі пункти договору повинні бути з конкретним змістом, щоб захистити інтереси сторін від небажаних наслідків.

  Пам’ятайте, що складання шаблонного договору не гарантує захист бізнесу. Важливо, щоб юрист мав практичний досвід і розуміння можливого розвитку ситуації. Розробкою проекту повинен займатися кваліфікований компетентний фахівець, адже невірно складені пункти договору через незнання умов угоди або несумлінності одного з партнерів, тягнуть за собою порушення прав учасників угоди.

  Грамотний підхід до обговорення та розробки документів юристами Grandliga допомагає уникнути непередбачених і конфліктних ситуацій при взаємодії сторін.