Uk
Залишити заявку

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Команда юристів Grandliga

– допоможе вирішити найскладніші правові питання. Ми даємо виключно об’єктивні рекомендації, виходячи з актуального чинного законодавства, ретельно опрацьовуємо лінію захисту і стежимо за тим, щоб Ваші законні права були дотримані 24/7!

У будь-якій ситуації, коли Вам потрібна консультація юриста – сміливо звертайтеся. Наші адвокати успішно реалізують свій досвід і знання з різних галузей права в захисті клієнтів Grandliga.


Професійна юридична консультація в Україні та за кордоном

Надаємо юридичні консультації з питань, пов’язаними з:

♦ веденням бізнесу

♦ кримінальним переслідуванням

♦ сімейними спорами

♦ договірними відносинами

♦ представництвом інтересів в суді будь-якого рівня (в Україні і за кордоном)

♦ стягненням заборгованості (в Україні і за кордоном)

Адвокати Grandliga детально вивчають інформацію у справі клієнта, складаючи професійний висновок з покроковою стратегією ефективного вирішення проблеми в найкоротші терміни.

Залишити заявку

Хочете замовити юридичну консультацію онлайн?

Телефонуйте +38 044 339 50 88

Наші переваги

Конфіденційність. У нас можлива анонімна консультація юриста з виїздом до клієнта або в офісі компанії.

Оперативне занурення в справу. Професіонали Grandliga ретельно вивчають отриману інформацію, складаючи правової погляд на ситуацію, і реально оцінюючи перспективи для успішного результату з питання клієнта.

Юридична консультація по законодавству інших держав. Вирішуємо питання на міжнародному рівні, залучаючи до роботи наших адвокатів з відповідної країни.

Практикуючі юристи широкого профілю. У нашій команді - адвокати з багаторічним стажем роботи (правоохоронні органи, судова система, виконавчі служби) і найактуальнішими знаннями в юриспруденції.

Ваші права були порушені або виникла проблема правового характеру?

Адвокати юридичної консультації Grandliga знаходять вихід навіть із безвихідних ситуацій!

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  Консультація адвоката з докладним аналізом і планом дій для фізичних і юридичних осіб в Києві та за кордоном!

  Перший, і самий правильний крок, в рішенні будь-якої задачі – правильно обраний фахівець. Наші правники орієнтуються на діючий закон і результат, детально опрацьовуючи питання клієнта з різних правових позицій. Ми завжди на вашому боці і знаходимо максимально ефективний план дій.

  Настійно рекомендуємо замовити консультацію юриста, якщо Ви:

  • стали учасником правового питання і хочете захистити свої інтереси;
  • готуєтеся до запуску нового проекту або вже його запустили;
  • вирішуєте кадрові питання (все, що стосується трудових відносин);
  • Вас збирається відвідати з перевіркою контролюючий орган;
  • купуєте, продаєте або хочете реорганізувати працюючий бізнес в Україні або за кордоном;
  • хочете прорахувати ризики в договірних спорах або вибрати оптимальну модель оподаткування для свого бізнесу;

  Або, якщо Вам просто необхідна консультація з юристом з питання особистого характеру (покупка авто, нерухомості, сімейні суперечки і т.д.).

  Можете бути впевнені, що рішення з нашою допомогою Вашої поточної проблеми не спричинить за собою виникнення нових спірних моментів. Юридична компанія Grandliga – гарантія позитивного результату будь-якої правової завдання.

  Для зручності наших клієнтів, юрконсультація проходить за попереднім записом.