Uk
Залишити заявку

Про компанію

Історія нашої компанії

Юридична фірма Grandliga була створена на початку 2011 року. За чотири наступні роки була сформована сильна і амбітна команда, завдяки якій ми змогли вийти на міжнародний ринок юридичних послуг.

 

Починаючи з 2018 року ми структурувалися в три взаємопов’язані компанії: безпосередньо юридична фірма «Грандліга», для надання широкого спектра правових послуг; адвокатське об’єднання «Грандліга» і адвокатське бюро «Чабанов і партнери» для забезпечення судового захисту нашим клієнтам.

 

У наших зазначених фірмах працює 14 чоловік. У нас два офіси, один в Україні і один в Росії. Ми є партнером ряду іноземних асоціацій з міжнародного стягнення заборгованості.

Станом на 2021 рік ми компетентні в наданні юридичної допомоги в 48 країнах.

Крім того, з 2017 року ми постійно шукаємо місцевих юристів і адвокатів з різних міст країн СНД і країн Європи і наймаємо їх на відрядну роботу. На сьогоднішній день у нас 60 юристів / адвокатів – фрілансерів на місцевому рівні в різних містах України, Росії, Молдови, Білорусі, Польщі, Сербії, Італії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Англії та інших. Це дозволяє оперативно вирішувати найрізноманітніші юридичні питання на місцевому рівні знаходження опонента. Головний офіс в Києві, на цьому рівні ми приймаємо правові рішення і передаємо завдання на виконання місцевим правовим фахівцям.

Залишити заявку