Uk
Залишити заявку

МІЖНАРОДНЕ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Стягнення міжнародних заборгованостей

значно ускладнено наявністю того, що боржник розташований за кордоном і в більшості випадків поза доступу національної судової системи кредитора. Як показує практика, через мовний бар’єр, відстані, незнайому іноземну судову практику, відмінності у звичаях ділового обороту кредитор знаходиться в невигідному становищі перед фактом непогашеної заборгованості.

Юридична фірма Grandliga є партнером ряду іноземних асоціацій і агентств з міжнародного стягнення боргів. Крім цього, ми співпрацюємо з ретельно відібраними адвокатами і юристами, які спеціалізуються на стягненні заборгованостей в своїх країнах, що дозволяє нам запропонувати клієнтам надійне і ефективне стягнення заборгованості за кордоном.

У ЧОМУ МИ КОМПЕТЕНТНІ

Послуги по стягненню міжнародних боргів включають:

♦ досудове врегулювання спору з міжнародного принципу «дружнє стягнення» – немає стягнення – немає гонорару;

♦ відстеження боржника за його місцезнаходженням із складанням фото / відео звітів;

♦ надання бізнес довідок про боржника (опція для боржників – юридичних осіб);

♦ судове стягнення заборгованості;

♦ примусове виконання іноземного рішення суду;

♦ легалізація рішення суду на території іноземної держави.

Доцільність застосування конкретної складової послуги визначається виходячи з особливостей боргового спору, позиції боржника та бажань кредитора.

У нестандартних випадках, крім зазначених складових, ми також компетентні в супроводі процедури банкрутства боржника або кримінального переслідування керівників / власників боржників-юридичних осіб.

Залишити заявку

У кожній справі до процесу стягнення міжнародного боргу залучається юрист або адвокат зі знанням місцевого законодавства країни місцезнаходження боржника.

Наші переваги

КОМАНДНА РОБОТА. Процес стягнення заборгованості за кордоном відбувається в тісній взаємодії фахівців GRANDLIGA з місцевими адвокатами, які перебувають в країні боржника.

ТАКТИЧНИЙ ПІДХІД. Використовуємо ефективні види правового пресингу і юридичні методи, що сприяють підштовхуванню боржників до врегулювання боргової суперечки на досудовій стадії.

ПРОГНОЗУВАННЯ. На етапі прийняття кейса в роботу оцінюємо ймовірність успіху стягнення шляхом аналізу обставин справи та фінансового становища боржника.

ОПЕРАТИВНІСТЬ. Встановлення контакту з боржником відбувається вже на наступний день після прийняття кейса в роботу.

69% - коефіцієнт успішного стягнення заборгованості з іноземних фірм на стадії досудового врегулювання.

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок



  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  ЕТАПИ МІЖНАРОДНОГО СТЯГНЕННЯ БОРГУ

  Після прийняття кейса в роботу відбувається відправка документів нашому повіреному в країну місцезнаходження боржника, де останній запускає процес досудового стягнення відповідно до правових норм місцевого законодавства. На даному етапі успішними результатами врегулювання боргового питання є: – безпосередньо оплата боргу; реструктуризація боргу з подальшим контролем виконання графіка оплат; відступлення боргу третій особі з наступною оплатою; взаємний обмін послугами або товарами; організація майбутніх поставок, яка передбачає переплату по ним в рахунок заборгованості та інші види забезпечення, характерні для країни боржника.

  У разі, якщо досудове стягнення виявилося не результативним, процес переходить в стадію судового стягнення, який здійснюється, як правило, відповідно до місцевих процесуальнх нормам. На практиці, бувають випадки, коли судова процедура повинна бути проведена або в суді країни кредитора, або в певному міжнародному арбітражі. Але такі випадки можливі лише тоді, коли така підсудність була визначена сторонами спору в укладеному ними контракті.

  Вирішення міжнародного спору в національному суді кредитора або в міжнародному арбітражі третьої країни є більш тривалим і ускладненим процесом стягнення боргу, оскільки в країні боржника в будь-якому випадку доведеться ініціювати додатковий судовий процес у відношенні легалізації іноземного рішення суду.

  Після отримання рішення суду країни боржника або після легалізації іноземного рішення суду процес міжнародного стягнення заборгованості переходить в стадію примусового виконання судового рішення, на якій арештуються активи і рахунки боржника, з подальшою їх реалізацією для погашення заборгованості.

  У разі якщо активів боржника недостатньо для погашення заборгованості, або такі активи зникли в результаті спланованих дій керівників або власників юридичних осіб, то процес стягнення може бути продовжений шляхом визнання боржника банкрутом або ініціюванням кримінального переслідування винних осіб.

  Юридичні знання фахівців Grandliga, а також досвід надання послуг по стягненню міжнародних боргів істотно сприяють здійсненню впливу на боржника, ніж якщо ви діятимете самостійно. З нами шанс на успішне вирішення боргового питання значно перспективніше.