Uk
Залишити заявку

Абонентське юридичне обслуговування

Юридичний супровід бізнесу

– допомагає зміцнити фінансовий стан Вашої компанії і виключити прийняття неправильних правових рішень. Юридичні послуги для бізнесу включають комплексну підтримку від команди юристів Grandliga в рішенні широкого спектра питань будь-якої складності, незалежно від сфери діяльності Вашої компанії.

У штаті Grandliga кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в різних галузях права. Це дає можливість створити надійний юридичний захист інтересів Вашої компанії в Україні і на міжнародному рівні.


Юридичний супровід бізнесу
в Києві, Україні та за кордоном, включає:

Консультації фахівців Grandliga (усні і письмові).
Експертиза, аналіз і перевірка юридичної документації Вашої компанії.
Підготовка та подача документів для реєстрації, ліквідації або реорганізації бізнесу.
Ведення договірних і корпоративних відносин компанії.
Участь адвоката в переговорах, укладенні угод.
Перевірка контрагентів.
Представництво інтересів в суді та досудове врегулювання питань.
Супровід перевірок, обшуків контролюючих інстанцій.
Легалізація та виконання судових рішень.
Міжнародне стягнення заборгованості.

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу – сучасне вигідне рішення для компаній, в штаті яких немає юриста. Ми працюємо на ринку правових послуг з 2011 року, впевнено і швидко справляючись з питаннями клієнтів, і контролюючи їх діяльність в правовому аспекті.

Ваш бізнес в надійних руках Grandliga! Наші юристи мають найактуальнішими знаннями в різних галузях права, мають багаторічний практичний досвід, і задіють в роботі широкі партнерські зв’язки нашої фірми.

Залишити заявку

Правовий супровід бізнесу з допомогою Grandliga гарантує абсолютну правову безпеку абоненту і дозволяє закрити всі вразливі місця в його діяльності.

Наші переваги

Юристи-практики широкого профілю. У нашому штаті є фахівці з вузькими правовим напрямками (податки, зовнішньоекономічна діяльність, трудове, господарське, кримінальне право) і адвокати широкого профілю, які підтвердили свою експертність безліччю успішно завершених справ.

Структурний підхід. Ми ретельно вивчаємо юридичну документацію Вашої компанії, перевіряємо її на відповідність актуальній законодавчій базі, оцінюємо ризики, визначаємо слабкі місця і вибудовуємо стратегію юридичного захисту Ваших інтересів відповідно до букви закону.

Можливість часткового і повного юридичного супроводу. Ви можете замовити допомогу штатному юрисконсульту, покласти на нас частину юридичних питань або повний супровід наших фахівців.

Партнерські зв'язки. Юридична фірма Speaker успішно взаємодіє і налагоджує партнерські відносини з органами влади, дозвільними, контролюючими та обслуговуючими інстанціями, банками, бізнес-асоціаціями та спільнотами в Україні і за кордоном.

Ми беремо до уваги актуальні правові висновки Верховного суду і залучаємо практикуючих адвокатів для захисту Ваших інтересів.

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Зворотний дзвінок  Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности


  Детальніше про послугу

  Юридичне абонентське обслуговування бізнесу ефективно і вигідно для:

  ♦ індивідуальних підприємців ♦ стартапів ♦ малого та середнього бізнесу

  Всі правові питання і формальні процедури будуть успішно врегульовані кваліфікованими фахівцями Grandliga, що надають юридичні послуги. Абонентське обслуговування це робота не одного вузькопрофільного юриста, а всієї команди, кожен член якої спеціалізується в конкретній ніші правового поля.

  Покладаючись на нас, Ви можете бути впевнені: форсмажорів не буде!

  Ми відстоюємо Ваші інтереси, як власні. Оперативно вирішуємо найскладніші правові завдання та на зв’язку з Вами 24/7.

  Наші правники мають не тільки значний досвід практичної роботи, а й постійно підвищують кваліфікацію. Кожен юрист Grandliga має вичерпні актуальні знання в своїй правовій галузі, стежить за нововведеннями в законодавстві і успішно застосовує їх у роботі, діючи в інтересах клієнта.

  Навіть при наявності в штаті Вашої компанії юрисконсульта, зміцніть свої правові позиції, оформивши запит на комплексний юридичний супровід бізнесу.