Uk
Залишити заявку

прості рішення

складних завдань

Юридичні послуги в Києві від команди амбітних експертів в сфері права - гарантія позитивного результату для інтересів клієнта.

Залишити заявку

КОЖЕН НАШ АДВОКАТ В КИЄВІ МАЄ ПРОЗОРУ РЕПУТАЦІЮ - МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВІДГУКІВ.

Law firm Speaker IconLaw firm Speaker

Lesi Ukrainky Boulevard, 26, офис 613, Kyiv

5,0 24 reviews

Спектр наших послуг

Надаємо юридичну допомогу, спираючись на досконалі знання в законодавстві. Ставимося до кожної історії клієнта, як до власної. Виходимо за рамки шаблонів і розробляємо виграшні стратегії, перевершуючи Ваші очікування.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ, ЯКЩО ПОТРІБНА ПРОФЕСІЙНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА.

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИНАХ ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ В СІМЕЙНИХ СПОРАХ Абонентське юридичне обслуговування Захист інтересів в суді ЗАХИСТ ВІД КРИМІНАЛЬНОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ МІЖНАРОДНЕ СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Чому нам довіряють

Послуги юридичної компанії з великою кількістю успішно завершених справ допоможуть відстояти Вашу позицію, і пліч-о-пліч прийти разом до результату.

З 2011 року наша юридична фірма займає провідну роль серед правових центрів, що надають послуги юриста в Україні.

Знаходимо доцільне вирішення проблеми (при можливості минаючи звернення до суду) і консультуємо, як уникнути помилок в майбутньому.

Наші юристи в Києві - фахівці з багаторічним досвідом і роками успішної практики.

Успіх клієнтів - найкращий показник нашої експертності і професіоналізму. Ми заслужили визнання в Україні та за кордоном

ЗВЕРНІТЬСЯ ЗА ПРАВОВОЮ ДОПОМОГОЮ В ЦЕНТР ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ GRANDLIGA, ЩОБ ЗАХИСТИТИ СВОЮ ПОЗИЦІЮ.

100% ЗАНУРЕННЯ В СПРАВУ КОЖНОГО КЛІЄНТА

60%

ІНОЗЕМНИХ КЛІЄНТІВ

87%

КЛІЄНТІВ

ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАС ВДРУГЕ

62%

КЛІЄНТІВ

З НАМИ БІЛЬШЕ 8 РОКІВ

115$

МІЛЬЙОНІВ

ВИГРАНИХ СУПЕРЕЧЕК

48

КРАЇН

В ЯКИХ МИ ЗДАТНІ НАДАТИ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ

74%

КЛІЄНТІВ

ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАС ПО РЕКОМЕНДАЦІЇ

Наша команда

Чабанов Андрій Олександрович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Спеціалізується на міжнародному вирішенні спорів щодо стягнення заборгованості та легалізації іноземних судових рішень. Має багаторічний досвід захисту інтересів клієнтів в кримінальних, господарських, податкових та адміністративних спорах. Супроводжує широкий спектр питань, пов’язаних з веденням бізнесу в Україні.

127

виграних судових справ

Процюк Борис Борисович

ПАРТНЕР / АДВОКАТ

Cпеціалізується на розробці і реалізації стратегій захисту нерухомості і бізнесу від рейдерських атак. Кваліфіковано проводить юридичну експертизу в області договірного права. Має великий досвід судового захисту фізичних і юридичних осіб від неправомірних дій державних органів.

34

успішно реалізованих кейсів з протидії рейдерських захоплень

Кримський Павло Сергійович

РАДНИК

Спеціалізується на досудовому врегулюванні міжнародних спорів. Професійно супроводжує угоди міжнародного рівня від переговорів до підписання контрактів. Має значний досвід в сферах банківського / фінансового ринку послуг.

736

успішно вирішених міжнародних суперечок на стадії досудового врегулювання

Синяева Світлана Олеговна

СТАРШИЙ ЮРИСТ

Спеціалізується на консультуванні клієнтів з питань, що виникають в процесі створення, використання та розподілу об’єктів інтелектуальної власності. Забезпечує супровід судових спорів щодо міжнародної охорони результатів інтелектуальної діяльності.

26

зареєстрованих об'єктів інтелектуальної власності

Тюменцева Тетяна Юрівна

АДВОКАТ

Спеціалізується на супроводі комерційної діяльності, пов’язаної з будівництвом, придбанням або реалізацією нерухомих об’єктів. Здійснює судовий захист інтересів клієнтів в сімейних і адміністративних спорах. Має практичний досвід надання юридичної допомоги при реєстрації, ліквідації, поглинанні, злитті компаній.

12

Успішно реалізованих кейсів із супроводу будівельних проектів

Мартиненко Марія Олегівна

ЮРИСТ

Спеціалізується на примусовому виконанні судових рішень. Має величезний досвід в складанні процесуальних документів та розробки договорів. Супроводжує ряд питань  щодо взаємодії бізнесу з державними органами.

347

підготовлених процесуальних документів

Бєлова Ольга Іванівна

ПОМІЧНИК АДВОКАТА

Спеціалізується на підготовці процесуальних документів і сприяння адвокату в наданні їм правової допомоги. Кандидат історичних наук. Має значний стаж роботи в судових органах.

8247

прослуханих судових процесів

Контакти

01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, 26, офіс 613

графік: с 10:00 до 18:00

вихідні: Неділя

Зворотний дзвінок

Довірте врегулювання правових спорів команді професіоналів GRANDLIGA! Отримайте надання юридичних послуг на найвищому рівні.    Согласие на обработку персональных данных. Политика конфиденциальности